Om Teamed

Vi på Teamed i Sundsvall har arbetat sedan 2002 och är en engagerad och välutbildad grupp inom flera professioner för att lättare kunna hjälpa just dig.

PROFESSIONER
Naprapater, Massörer, Fysioterapeuter (fd Sjukgymnaster), Friskvårdskonsult, Hälsoutvecklare

TJÄNSTER
Friskvård, kostrådgivning, hälsoprofilbedömning, hälsovägledning, idrottsskadebedömning, fysioterapi/sjukgymnastik, rehabilitering, klassisk massage, taktilmassage, akupunktur, dry needling

TEAMEDS KLINIKNUMMER
060 - 744 00 00

TEAMEDS E-POST
sundsvall@teamed.se

Kontaktuppgifter

Anders Schröder
VD, legitimerad naprapat
TELEFON 060 - 744 00 07
E-POST anders.schroder@teamed.se

Ivan Cavallin
Legitimerad naprapat
TELEFON 060 - 744 00 01
E-POST ivan.cavallin@teamed.se

Lina Nilsson
Legitimerad naprapat
TELEFON 060 - 744 00 05
E-POST lina.nilsson@teamed.se

Mikael Malm
Legitimerad Naprapat
TELEFON 060 - 744 00 10
E-POST mikael.malm@teamed.se

Daniel Yng
Naprapatstudent
TELEFON 060 - 744 00 08
E-POST daniel.yng@teamed.se

Edvard Bengtson
Legitimerad fysioterapeut
TELEFON 060 - 744 00 06
E-POST edvard.bengtson@teamed.se

Elin Stenberg
Legitimerad fysioterapeut
TELEFON 060 - 744 00 02
E-POST elin.stenberg@teamed.se

Katarina Holgersson
Hälsoutvecklare, massör, kostrådgivare
TELEFON 060 - 744 00 04
E-POST katarina.holgersson@teamed.se

Tomas Melander
Hälsoutvecklare, massör, kostrådgivare
TELEFON 060 - 744 00 03
E-POST tomas.melander@teamed.se

Karin Wikström
Kvalitetssäkrad Massör
TELEFON 060 - 744 00 11
E-POST karin.wikstrom@teamed.se

Ulrika Sundvisson
Ekonomi
TELEFON 060 - 744 00 09
E-POST ulrika.sundvisson@teamed.se